Tel + 48 41 346 18 11

FIRMA

PRODUKTY

AKTUALNOŚĆI

NASZE MARKI

© 2015 KOSMED Sp. z o.o.  |  25-677 Kielce, ul. Łazy 30A

SKONTAKTUJ SIĘ

MyLab™Eight Platform - opis

Strona główna » Oferta » Ultrasonografy » MyLab™Eight Platform

 

MULTIDYSCYPLINARNY SYSTEM DEDYKOWANY DO ZAAWANSOWANEJ DIAGNOSTYKI ULTRASONOGRAFICZNEJ

 

 

 

 

 

 

 

• Doskonały obraz

21.5” panoramiczny monitor z matrycą IPS

• Duży ekran dotykowy wspomagający pracę z intuicyjnym interfacem

• Nowy system przetwarzający dane  MPowered Engine

• Niezwykle czułe i szybkie tryby dopplerowskie

• HI-Freq– technologia wysokiej częstotliwości umożliwiająca obsługę głowic aż do 22MHz  

Głowice w technologii Single Crystal

• Szereg kreatywnych rozwiązań

• Bardzo szeroka oferta głowic  i funkcji dodatkowych - prosta rozbudowa

 

 

W zależności od wybranych przez Klienta opcji MyLab EIHGT  może mieć szerokie zastosowanie w badaniach:

• jamy brzusznej, ginekologiczno -położniczych, urologicznych

• małych narządów, tarczycy, sutka, mięśniowo –szkieletowych

• naczyniowych i transkranialnych

• pediatrycznych i neonatalnych

• kardiologicznych, w tym przezprzełykowych (dorośli i dzieci)

• z zastosowaniem kontrastów przy użyciu niskiego indeksu mechanicznego

• fuzja obrazów, wirtualna biopsja, wirtualna nawigacja

 

 

 

MyLab™Eight eXP & MyLab™Eight: Nowa flagowa platforma ESAOTE

Broszura - MyLab™Eight eXP [PDF - 923 Kb]

Zamów bezpłatny test aparatu MyLab Eight

WYŚLIJ WYCZYŚĆ

Ultra-View Platform

MyLab™9 Platform oferuje nowy poziom dokładności, jakości, wszechstronności i wartości diagnostycznej oraz wysoce zaawansowane rozwiązania kliniczne i technologiczne. Zaawansowane technologie pozwalają zmaksymalizować wydajność głowic oraz przyspieszyć pracę aparatu

 

Panoramiczny monitor  21.5” z matrycą IPS

Matryce tego typu cechują się bardzo szerokimi kątami widzenia w poziomie i pionie, mają równomierne podświetlenie oraz lepszą wierność odwzorowywanych kolorów. Stanowią idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, wykorzystujących je do profesjonalnych zastosowań.

 

EasyMode

Jest to unikalna technologia, która optymalizuje obraz ultrasonograficzny poprzez proste działanie na trzech suwakach: Resoution – Penetration, Contrast – Soft, Smooth – Sharp, dynamicznie optymalizując parametry obrazu ultradźwiękowego, jednocześnie działając z 45 parametrami związanymi z rozdzielczością oraz penetracją.

 

EasyTrace

Optymalizacja naczyniowa, która automatycznie koryguje pozycję i kąt bramki Dopplera Kolorowego oraz pozycję bramki próbkującej  w stosunku do kierunku naczynia. Działa w trybie B+CD i B+CD+PD

 

iMotion

To unikalna technologia, która zawsze zapewnia najlepszą jakość obrazu przy najwyższej  częstotliwości wyświetlania klatek.

 

CPI technology

W MyLab™9 Platform oprócz obrazowanie trapezoidalnego, obrazowania harmonicznego, obrazowanie harmonicznego z inwersją impulsu zastosowano technologię Combined Pulse Imaging CPI technology - najnowszej generacji obrazowanie harmoniczne służące do poprawy rozdzielczości i kontrastu obrazu oraz usuwające szumy zarówno w polu bliskim jak i dalekim.

 

MicroView

W MyLab™9 Platform  zastosowano innowacyjną  technologię MicroView  służące do zwiększenia czułości przy obrazowaniu przepływu w małych naczyniach oraz mikroprzepływów

 

Technologia SingleCrystal

W głowicach Single Crystal tradycyjna ceramika PZT została zastąpiona uporządkowaną strukturą monokrystaliczną.  Dzięki zastosowaniu tej technologii, otrzymywane obrazy charakteryzują się wyższą jednorodnością w całym zakresie obrazowania, większą głębokością obrazowania, wyższą czułością oraz wyższym kontrastem. W konsekwencji dla użytkownika gwarantuje to pewność i szybkość diagnozy

 

HI-Freq

technologia wysokiej częstotliwości umożliwiająca obsługę głowic aż do 24MHz  –  zapewniająca zdecydowanie lepszą rozdzielczość obrazu

 

MPowered Engine

Platforma MyLab Eight zapewnia doskonały obraz oraz pewną i łatwą diagnostykę  dzięki zastosowaniu najnowszej technologii która optymalizuje gęstości  fali przez co gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym kontraście niż kiedykolwiek.

 

WideView

W platformie MyLab Eight zastosowano technologię pozwalającą na rozszerzenie pola widzenia aż do 240 stopni

 

Panoramiczny monitor  21.5” z matrycą IPS

Matryce tego typu cechują się bardzo szerokimi kątami widzenia w poziomie i pionie, mają równomierne podświetlenie oraz lepszą wierność odwzorowywanych kolorów. Stanowią idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, wykorzystujących je do profesjonalnych zastosowań.

 

CPI technology

W platformie MyLab Eight oprócz obrazowanie trapezoidalnego, obrazowania harmonicznego, obrazowanie harmonicznego z inwersją impulsu zastosowano technologię Combined Pulse Imaging CPI technology - najnowszej generacji obrazowanie harmoniczne służące do poprawy rozdzielczości i kontrastu obrazu oraz usuwające szumy zarówno w polu bliskim jak i dalekim.

 

MicroView

W platformie MyLab Eight zastosowano innowacyjną  technologię MicroView  służące do zwiększenia czułości przy obrazowaniu przepływu w małych naczyniach oraz mikroprzepływów

 

Technologia SingleCrystal

W głowicach Single Crystal tradycyjna ceramika PZT została zastąpiona uporządkowaną strukturą monokrystaliczną.  Dzięki zastosowaniu tej technologii, otrzymywane obrazy charakteryzują się wyższą jednorodnością w całym zakresie obrazowania, większą głębokością obrazowania, wyższą czułością oraz wyższym kontrastem. W konsekwencji dla użytkownika gwarantuje to pewność i szybkość diagnozy.

 

HI-Freq

technologia wysokiej częstotliwości umożliwiająca obsługę głowic aż do 22MHz  –  zapewniająca zdecydowanie lepszą rozdzielczość obrazu.