Tel + 48 41 346 18 11

FIRMA

PRODUKTY

AKTUALNOŚĆI

NASZE MARKI

© 2015 KOSMED Sp. z o.o.  |  25-677 Kielce, ul. Łazy 30A

SKONTAKTUJ SIĘ

Cyfrowe ramię C

Strona główna » Oferta » Cyfrowe ramiona C

ramię cramię cramię cramię cramię c

- POZYCJONER LASEROWY

- IZOCENTRYCZNOŚĆ

- OVERCAN

- SYSTEM ANTYKOLIZYJNY

- SYSTEM OPERACYJNY LINUX

- MIKROMETRYCA DOKŁADNOŚĆ

- OPROGRAMOWANE POZYCJE RAMIENIA

- USTAWIANIE PARAMETRÓW

- BEZPRZEWODOWA KONSOLA

- BEZPRZEWODOWY PRZYCISK NOŻNY

- WERSJE Z DYNAMICZNYM DETEKTOREM  (20cm x 20cm, 30cm x30cm)

ramię cramię cramię c

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W PEŁNI MOTOROWE CYFROWE APARATY Z RAMIENIEM C 

 

Urządzenia medyczne do obrazowania

 

Na jakiej zasadzie działają takie urządzenia jak ultrasonografy, ramię c czy też mri? Dzięki temu specjalistycznemu sprzętowi medycznemu można dokonywać profesjonalnych i bardzo dokładnych badań, zarówno w medycynie jak i weterynarii. Daje to szansę na pełniejszą diagnostykę różnego rodzaju chorób i nieprawidłowości.

 

Ultrasonografia- w pełni nieinwazyjna metoda

 

Ultrasonografy to urządzenia, które wykorzystują ultradźwięki do obrazowania i badania tkanek ludzi oraz zwierząt. Dzięki nim możemy uzyskać obraz przekroju badanego obiektu poprzez całkowicie nieinwazyjną metodę, jaką jest ultrasonografia. Najnowocześniejsze tego typu urządzenia oferują szereg dodatkowych funkcji i trybów, dzięki którym badanie może być jeszcze dokładniejsze.

 

Aparaty mobilne z ramieniem C

 

Ogromne możliwości stwarza także wykorzystanie aparatów wzbogaconych o ramię C- dają one możliwość wykonywania zdjęć w różnych pozycjach, także podczas przeprowadzania zabiegów i operacji. Ich nazwa pochodzi od ich kształtu, który przypomina literę C. Na samej górze aparatu zazwyczaj znajdziemy wzmacniacz obrazu, cały aparat można przysuwać i odsuwać od stołu operacyjnego, w dole aparatu znajduje się generator oraz lampa. Całością steruje dedykowany program komputerowy.

 

Obrazowanie za pomocą rezonansu magnetycznego

 

MRI to kolejna metoda obrazowania wnętrza różnego rodzaju obiektów. Zastosowanie tej metody nie wymaga użycia promieni rentgenowskiej, pozwala natomiast na szybkie diagnozowanie wszelkich zmian w tkankach. Rezonans jest wykorzystywany do badania całego ciała.