Tel + 48 41 346 18 11

FIRMA

PRODUKTY

AKTUALNOŚĆI

NASZE MARKI

© 2015 KOSMED Sp. z o.o.  |  25-677 Kielce, ul. Łazy 30A

SKONTAKTUJ SIĘ

O FIRMIE

KOSMED jako dystrybutor uznanych w świecie producentów aparatury medycznej od 1990 roku jest partnerem polskiej służby zdrowia dostarczając wysokiej klasy sprzęt medyczny.

 

Od wielu lat współpracujemy z największymi ośrodkami szkoleniowymi w kraju i za granicą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i posiadanej wiedzy dostosowujemy ofertę do możliwości polskich Klientów, zaspokajamy ich indywidualne potrzeby i oczekiwania. Oferując nowoczesną aparaturę medyczną jednocześnie zapewniamy profesjonalizm świadczonych usług, dając Państwu gwarancję jakości i satysfakcji. Możemy się poszczycić wieloma instalacjami u użytkowników, którzy nam zaufali i nawiązali z nami współpracę.

 

Robimy wszystko, aby grono naszych zadowolonych Klientów powiększało się nieustannie.

 

Naszą przewagą w odróżnieniu od firm dystrybucyjnych działających na rynku Polskim jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i promocji sprzętu medycznego posiadającego renomę i uznanie na rynku światowym. Co najważniejsze posiadamy w pełni przeszkolony i świadczący usługi na najwyższym poziomie Dział Serwisu za który cenią Nas klienci i partnerzy biznesowi.

 

Firma KOSMED otrzymała tytuł Diament 2013 przyznawany przez magazyn gospodarczy Forbes elicie polskich firm, które najdynamiczniej zwiększają swoją wartość.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM NA TERENIE POLSKI FIRM:

ultrasonografy

Strona główna » O firmie