Tel + 48 41 346 18 11

FIRMA

PRODUKTY

AKTUALNOŚĆI

NASZE MARKI

© 2015 KOSMED Sp. z o.o.  |  25-677 Kielce, ul. Łazy 30A

SKONTAKTUJ SIĘ

O FIRMIE

KOSMED jako dystrybutor uznanych w świecie producentów aparatury medycznej od 1990 roku jest partnerem polskiej służby zdrowia dostarczając wysokiej klasy sprzęt medyczny.

 

Od wielu lat współpracujemy z największymi ośrodkami szkoleniowymi w kraju i za granicą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i posiadanej wiedzy dostosowujemy ofertę do możliwości polskich Klientów, zaspokajamy ich indywidualne potrzeby i oczekiwania. Oferując nowoczesną aparaturę medyczną jednocześnie zapewniamy profesjonalizm świadczonych usług, dając Państwu gwarancję jakości i satysfakcji. Możemy się poszczycić wieloma instalacjami u użytkowników, którzy nam zaufali i nawiązali z nami współpracę.

 

Robimy wszystko, aby grono naszych zadowolonych Klientów powiększało się nieustannie.

 

Naszą przewagą w odróżnieniu od firm dystrybucyjnych działających na rynku Polskim jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i promocji sprzętu medycznego posiadającego renomę i uznanie na rynku światowym. Co najważniejsze posiadamy w pełni przeszkolony i świadczący usługi na najwyższym poziomie Dział Serwisu za który cenią Nas klienci i partnerzy biznesowi.

 

Firma KOSMED w 2013 roku po raz pierwszy otrzymała tytuł Diament miesięcznika Forbes

przyznawany przez magazyn gospodarczy Forbes elicie polskich firm, które

najdynamiczniej zwiększają swoją wartość. Aktualnie możmy szczycić się również tytułem „Diament Forbesa 2017”

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM NA TERENIE POLSKI FIRM:

ultrasonografy

Strona główna » O firmie